streda 27. júla 2011

SZCZECIN

Tak konečne sme sa dočkali a sme tu :) So všetkým som veľmi spokojná! Byt je tak nádherný, že sa mi to až veriť nechce, každú chvíľu by nám mali doviesť nábytok a zajtra veci. Cesta bola vééľmi dlhá (!) polovicu som prespala a druhú som ani neviem čo robila!

Cez víkend plánujeme ísť k moru, ak sa nám nepokazí počasie a potom ešte skočiť do Berlína ešte tento mesiac, pretože sme zobrali na prázdniny sesternicu (bola som priam nadšená, že ide s nami!)

Teraz sedím na zemi pred počítačom a píšem tento článok ktorý nemá ani hlavu ani pätu :) Ale sľubujem, že keď budem mať viac času popridávam fotky a napíšem zmysluplnejší článok ;)

piatok 22. júla 2011

Best thing u never had...

Božéé toto sú teda prázdniny! Vonku stále len prší! Na kúpalisku som bola asi 3 krát, čo mi zaručilo pekné hnedé opálenie ale čo z toho keď si von musím dať mikinu a dlhé nohavice lebo inak by som zamrzla! 
Počasie sa dá využiť jedine na balenie vecí, ktorých veru nie je málo...
Našťastie odchádzame už za 4 dni!! 

piatok 15. júla 2011

Today I don´t feel like doing anything!

A poctivo som sa toho celý deň držala! Síce by som mala upratovať a baliť a neviem čo všetko ešte, ale dnes sa mi proste nechcelo ani dýchať! Len som ležala v posteli, pozerala rozprávky a Gossip Girl :) Neviem o čom by som mala ešte písať tak pridám nejaké obrázky a tak ;)
Máte radi Ashley a Zaca? (ktorý sú btw. na 1. obrázku ;)
A čo hovoríte na Bruna Marsa? Ja ho milujem!! ♥ 

utorok 12. júla 2011

Povinné letné čítanie!


Isteže ísť na dovolenku alebo len tak na kúpalisko je niekedy sranda, ale aj jedna veľká nuda! A v takom prípade si výlet/dovolenku musíte poistiť dobrou knihou podľa vášho výberu ;) Ja sa osobne nenechám ovplyvniť známym, knihou pretože by sa mohlo stať, že by ma nezaujala tak predtým ako by som sa pre ňu rozhodla si ju poriadne "preklepnem" na nejakej online predajni kníh :)

Na začiatku prázdnin som si kúpila dve knihy... Pád a Cicuškine zápisky... 
Pád som ešte nezačala čítať nechávam si ju na potom :P a ku Cicuške len toľko, že miestami  mi poriadne liezla na nervy svojim správaním (!) ale boli tam momenty žé sánka dolu šéfe a také pri ktorých ma od smiechu brucho bolelo! 

Ďalšiu knihu som si objednala online (Martinus.sk). Som číslo 4.... reklama na tento film/knihu ma už pár mesiacov strašila na Facebooku a po prečítaní recenzie som sa rozhodla si film stiahnuť a je ÚŽASNÝ! 

Ďalšia kniha do mojej zbierky je Gossip Girl...  


1. a 2. časť už asi rok zasypával prachom a pred týždňom som sa dopracovala aj k tretiemu pokračovaniu :) 

pondelok 11. júla 2011

Summer playlist :)

Hip Hop celkovo nemusím ale táto pesnička sa mi naozaj páči! 


Opäť jedna z pesničiek, o ktorej som netušila že sa mi bude páčiť ;)

  B. milujem! a nie len jej nové pesničky ale aj tie staršie :)
 Pri tejto pesničke platí to čo je napísané pri Run The World- :)


Samozrejme, že to nie je všetko a chystám pre vás zmyslu plnejší článok ale o tom potom ;) 

xoxo Pauli :*